Doprava a platby

Prečítajte si stručný návod.

Doprava a platby

DOPRAVA : 

Doprava - kuriérom 

Doručovanie Vašich objednávok zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti v rámci celej Slovenskej republiky. 

Pri nákupe nad 60,- EUR s DPH, po odpočítaní všetkých zliav máme nastavenú dopravu ZDARMA v rámci celej SR. V prípade, že bude objednávka v nižšej sume ako 60,- EUR s DPH, účtujeme si prepravné 5.90,- EUR s DPH. 
Pri platbe na dobierku je cena dopravy zvýšená o dobierkový poplatok vo výške 1.00,- EUR s DPH.

Pokiaľ objednaný tovar presahuje hmotnosť 5kg, výška prepravného bude kalkulovaná individuálne. Jej presná hodnota Vám bude oznámená e-mailom alebo telefonicky. 

Osobný odber 

Tovar si môžete prevziať aj osobne v našej kamennej predajni LIMO Peťa v Trenčíne (Zlatovská 2410/22B, 911 05 Trenčín). O pripravení tovaru na prevzatie Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu. 

Osobný odber je ZDARMA. Pri platbe zvoľte možnosť dobierka. Dobierkový poplatok Vám nebude účtovaný.

Objednávka s dopravou osobný odber, bude uschovaná na našej kamennej predajni po dobu maximálne 5 kalendárnych dní. Pokiaľ si zákazník do 5 kalendárnych dní od potvrdenia pripravenia tovaru nepríde objednávku vyzdvihnúť bude automaticky stornovaná.  


PLATBY :

Platba na dobierku 

Pokiaľ zvolíte platbu na dobierku, zaplaťte požadovanú sumu pri preberaní tovaru od pracovníka kuriérskej služby Zásielkovňa, ktorý Vám Vašu zásielku doručí. Pri platbe na dobierku si účtujeme dobieročné 1.00,- EUR s DPH. (pokiaľ je suma dobierky do 170,- EUR s DPH)


Platba prevodom na bankový účet 

Pokiaľ si zvolíte platbu prevodom na bankový účet je potrebné, aby ste po objednaní tovaru previedli z Vášho účtu na náš firemný účet požadovanú sumu peňazí.

 

Banka: Slovenská sporitelňa, a.s.

IBAN: SK15 0900 0000 0050 5819 3549

 

Po odoslaní objednávky Vám zašleme na e-mail potvrdenie Vašej objednávky s bankovými údajmi k platbe a číslom objednávky, ktoré slúži ako variabilný symbol.

Pri platbe prevodom na bankový účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby.